Przepraszam za dość nieodpowiedni tytuł, ale cóż muszę o tym napisać. Może torszke za bardzo najechałem po i_am_collector, ale najważniejsze, że nie boi się krytyki i nawet dodała się do obserwatorów, więc mam juz inne pole widzenia o niej. OK, w koncu mam tu bardziej krytykować a nie słodzić ;P. Tak więc wracając do tycyh projektantów. Jeżeli dla niektórych bycie projektantem to tylko sława to wybaczcie, ale takich powinno nie być! Każdy kto ma sporo stardollarów potrafi zrobić jakiś badziewny projekt, mało tego wystawic go za 2 SD (tracąc na tym) i na dodatek oferowac nagrody za kupno. Dodają reklamę na popularnych blogach równa się 1. miejsce w Top projektantach przez jakiś czas, ale po co? WIecie prawdziwą sztuka jest zrobienie dobrego projektu wystawienie go w starbazaar zarabiając na nim, albo chociaz nie tracąc. To takich chcemy projektantów, a nie tych "sztucznych". Trzba posiedzieć przy tym nawet parę godzin, dni. A wiecie za 2 SD praktycznie każdy kupi i jeszcze z nadzieją że wygra. Do tych projektantów na teraz przychodzą mi na myśl: Aisha158, E.m.i.l.k.a., KUBAWIKI97. Na przyszłość wam radzę zróbcie cos dobrego a utrzymacie sie długo na liście. A wy co o tym myślicie?
EDIT: Dziekuję za dodawanie się do obserwatorów bez żadnych nagród w zamian za to ;) Prawdziwi obserwatorzy dodadzą się za darmo, bo nie chodzi tu o nagrodę lecz o czytanie bloga i tu macie wielkiego plusa i także prośba do was dodajcie się jeżeli podoba się wam blog!