Pokazywanie postów oznaczonych etykietą M.K.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą M.K.. Pokaż wszystkie posty

26 lutego 2011

Stardoll i my niczym Moda na sukces!

Po ostatnich tygodniach najlepszego, świetnego, cudnego, teraz a'la różowego no i czarnego, $uiiita$$$nnegggooo (czyt. słitaśnego), jedynego, niepowtarzalnego, z najlepszym team'em (do tego wrócę), najlepszą dyrektroką, tffu królową albo może redaktorką naczelną (no tak lepiej), pięknego, cudnego, koffanego, i wszystkim znanego bloga (uff... więcej nie udało mi się wymyślić w tak krótkim czasie i dajcie mi sobie oddychać i odsapnąć)

Teraz uwaga przedstawiam wam bloga parapam parapam parapam (to ma przypominać bębny) STARDOLL(UŚEK) I M(ISIACZKI)Y!!! Słychać teraz huk i okrzyki wiernych fanek bloga (między innymi Lucasa.Polanda sarkazmem mówiąc). Komentarze pod postami wynoszą taką liczbę, że komp się zacina gdy chcecie je załadować (przeczytać) a obserwatorów jest już ponad milion pięćset sto dziewięćset (czyt. 5000)!!! Nie dawno była wielka gala z okazji uzyskania tej liczby z podziękowaniami od redaktorki piszącej zaledwie dwa (eh nie liczę tego jak źle) miesiące. Oj jak się Gabunisiamisiaczeczenieczka9 cieszy aż chce dać każdemu po 1000 SD ;)) Ale jednak przejdźmy do sedna sprawy!

Ha zdemaskowałem Gabunisiemisieczenieczke9! Ona jest reżyserem niekończącej się opowieści Moda na sukces (mam nadzieję, że stardollusiek i misiaczki tyle dotrwają, w końcu Gabunisiamisiaczeczenieczka9 utrzymuje z tego swoją chałupkę, koty, i innych członków rodziny i daje im żryć)

Oto dowody na to:
1. Liczba (obecna) odcinków mody na sukces ponad 5000, a obserwatorów u Gabunisimisiczeczenieczk9 też ponad 5000!
2. Producenci zmieniają tam aktorów jak rękawiczki, a na stardolluśku i misiaczki Gabunisiamisiaczeczenieczka9  też
 3. Im więcej odcinków w modzie tym bardziej można się pogubić, a na stardolluśku i misiaczki im więcej postów (nie chodzi o częstotliwość tylko liczbę od początku) też
4. Taylor (jakbyś oglądała to byś wiedziała) dwa razy umarła i "zmartwychwstała", a na blogu opisywanym w tej notce domioczka10 dwa razy odeszła i powróciła
5. Oni i oni robią to dla kasy
6. Odejście Ricka (chodzi mi o aktora znowu jakbyś oglądała to byś wiedziała) jest niczym odejście Gosi, słynnej (kore(da)ktorki)
7. Wszystko robione dla tak jak wcześniej dla kasy, sławy i popularności.
8. Oboje są nieśmiertelni
9. Często się zdradzają w modzie w łóżku a w blogach jako redaktorzy (chodzi mi o agasie która ledwo odeszła z stardolluśka i misiaczka poszła se do lucaska a potem do kubusia)
10. Nie odpowiadają prostakom
11. Po znajomościach jak Alex którą zna z reala

Teraz mi wierzycie? Wystarczą 11 argumentów???

Powrót!

Kochani! Krytyczka (AaNnIiTtaaaa) zakończyła pisanie na blogu, a szkoda ;( Dlatego aby uniknąć zniknięcia krytyki postanawiam powrócić! Może moje krytyka nie będzie jak tam, a mianowicie bardzo śmieszna, etc. Ja będę pisać to co myślę na temat stardoll i użytkowników bez lizania dupy, itp. Wiecie jest to możliwe tylko pod anonimem. Tak to moja reputacja lęgła by w gruzach :( Ale za to będę walić prosto z mostu :D 

Tyle mnie ominęło  tym czasie i tyle wydarzyło. Dlatego czasem mogę opisać troszkę straszą informacje, bo aż mnie do tego korci ;P Uff... troszkę zaległości mam, ale OK poradzę sobie jakoś ;) Mam nadzieję, że będziecie czytać i komentować :D

Pozdrawiam, M.K.!

27 grudnia 2010

Loteria - wygraj 20 SD!

Przypominam o mojej loterii, wktórej możesz wygrać 20 SD!!! Wystarczy tylko dodać sie do obserwatorów i wpisać się pod postem TUTAJ! Proste prawda? Zajmei Ci to 1 minutkę a możesz wygrać tyle za darmo! Jezeli wygra osoba bez Super Star dostanie prezenty za tą kwotę. Zapraszam!

25 grudnia 2010

Doskonały prezent

Na blogu i_am_collector od niedawna gości nagłówek. Szczerze? Fuuujjj! Nie nie chcę obrazić tu Gosi, bo to nie jej robota. Wygląda mi to na robotę w paincie! Szczególnie świadczy o tym prosty, zwykły napis Wesolych Świąt. Jest on za duży w złym miejscu i w ogóle szkoda się wypowiadać. Takie przerobienie nie wymaga żadnego programu oprócz jak już wspomniałam zwykłego Painta. W to w co są ubrane lalki to nie chcę pisać, ponieważ chyba przynudzałabym was wieloma przymiotnikami ;P Zwykłego czarne tło i ohydna czcionka użyta do napisu adresu bloga sprawia, że prezentuje się jeszcze gorzej. A jak tak bliżej się przyjrzeć to przypomina mi to kibicowanie polskiej drużynie. Adres bloga w barwach biało-czerwonych, strój Gosi oraz Magdy. Odbiega od tego Monika ubrana w choinkę ;D Aha i wspomnę jeszcze o zniekształconej twarzy i_am_collector, ponieważ to także rzuca się w oczy.


Co wy myślicie o tym "cudzie"?

EDIT: Suzi napisała, że robiła w Photoshopie, ponieważ posiadam ten program doradzę jej co mogłaby zrobic, aby "polepszyć" ten nagłówek i wtedy wyszedł by naprawdę o niebo lepiej. W photoshopie jest wiele narzedzi do poprawiania zniekształceń, można przyciemnić, przyjaśnić, troszeczkę rozmyć. I to co najbardziej lubię czyli dodatki. Brakuje mi tu brush'eów, może jakaś choinczeka z tyłu oraz poświata za lalkami najlepiej z cieniem ;) I ten napis "Wesołych Świąt" też móglbym być dużo lepszy. Moglaś dodać mu gardient, podobnie jak do lalek poświatę z cieniem troszkę pomniejszyc i dać w innym miejscu. Wtedy by było ładnie ;))

21 grudnia 2010

Czy to są przeprosiny?

Hmm... coś mi się zdaje że admini chcą nas przeprosić za ostatnie okropne zmiany. Na pewno dotarło do nich multum wiadomości dotyczących zmian, m.in. limit sprzedaży i chyba mieli tego dość. I dlatego wporwadzili ostatnio troszkę ciekawych zmian? Nie wiem nic nie poteiwrdzam to tylko moje przemyślenia, ale wcześniej tak nie robili. Wprowadzono wybór najlepszych imprez i ponadto można robić zdjecia w swoich apartmanetach!


Myślę, że tu trzeba ich pochwalic bo te zmiany są całkiem dobre. Miejmy nadzieje, że to tylko początek jak nazwałam to tych "przeprosin". Może szykuję coś jeszcze ciekawszego? A co wy myślicie o tych nowych opcjach? Podoba wam się?

19 grudnia 2010

Dobry interes?!

Dziś napiszę troszkę o Pyrokarze, który ma ciekawą prezentację. Może najpierw pokażę wam screen jego bardzo interesującej prezentacji:


Yyy... bardzo dużo mam teraz słów na myśli. Wiecie sprzedawać sprawdziany za stardollary? No ja na pewno tak nisko bym nie upadła. Nie chodzi o to, że może drogo, ale przecież to najgorsza rzecz jaka może być za szkolnymi murami. Uczymy się tylko i wyłącznie dla siebie, a nie dla ocen. Osoby, które uczą nauczyciele korzystający z tych książek (mnie tak) nie powinny się zajmować tylko tym jak oszukać lecz uczyć się. Na prawdę takie coś nie popłaca, bo potem np. przy odpowiedzi wychodzi całkiem co innego. Jeszcze gorzej może być jeśli nauczyciel dowie się o tym. A to w połączeniu ze stardollem wychodzi jakoś dziwnie? Widać, ze Pyrokar oszukiwał na testach ;) A co wy o tym myślicie?

PS: Dziękuję za dodawanie się od obserwatorów. Najlepiej gdyby było was 100, ale jeśli nie dojdzie do tego zwycięzcę wylosuję wcześniej, pozdrawiam!

17 grudnia 2010

Loteria - wygraj 20 SD!

Ogłaszam loterię (wiem , że nie miałem tak robic, ale blog jest nowy ;P) Otóż wystarczy dodać się do obserwatorów, wpisać się pod tym postem i wygrać stardollary! Do wygrania 20 stardollarów!!! Myślę, że to dość sporo jak na poświęcenie minutki czasu ;) Mam nadzieje, że będziecie czytać moje notki, pozdrawiam! I chce was powaidomic, że mam konto, ale tylko do spraw blogowych - ...MK..., jeżeli masz pytania pisz w KG ;D

16 grudnia 2010

Ramzesik205 nie ma poczucia humoru?

Patrząc na koto KrytejKrytyczki (fajnie że wróciła) zauważyłam komentarz Ramzesik205:

Wiecie ja do niej osobiście nic nie mam. Zabłysnęła jako projektantka. Niektóre z jej projektów mi się podobają inne nie. Po tym koemnatrzu widać, że kompletnie nie ma poczucia humoru. Krytyczka podbnie jak ja ma na celu troszkę rozbawić uzytkowników stardoll, na inny. Bardzo dobrze odpowiedziała. Jak z głową? Ma bardzo fajne pomysły. Poza tym (przynajmniej ja) nie bez powodu jesteś "anonimami". Wszyscy inni tylko podlizują się do sławnych osób, pisząc na swoich blogach, bądź w komentarzach "5,5... Jaka jesteś świetna... Wszystko pięknie... Śliczny apartament... Super projekty". każdy ma inny gust i może jej sie nie podobają. A Ramzesik myśli, że jak jest sławna to wszyscy ją będą wielbić. Dlatego krytyka nie jest tylko negatywna. Moim zdaniem to jest coś pomagającego, np. w prowadzeniu konta. Jak ktoś coś napisze co mu się nie podoba to ten odbiorca może to poprawić. A wty jak myślicie?

14 grudnia 2010

Sztuczni projektanci

Przepraszam za dość nieodpowiedni tytuł, ale cóż muszę o tym napisać. Może torszke za bardzo najechałem po i_am_collector, ale najważniejsze, że nie boi się krytyki i nawet dodała się do obserwatorów, więc mam juz inne pole widzenia o niej. OK, w koncu mam tu bardziej krytykować a nie słodzić ;P. Tak więc wracając do tycyh projektantów. Jeżeli dla niektórych bycie projektantem to tylko sława to wybaczcie, ale takich powinno nie być! Każdy kto ma sporo stardollarów potrafi zrobić jakiś badziewny projekt, mało tego wystawic go za 2 SD (tracąc na tym) i na dodatek oferowac nagrody za kupno. Dodają reklamę na popularnych blogach równa się 1. miejsce w Top projektantach przez jakiś czas, ale po co? WIecie prawdziwą sztuka jest zrobienie dobrego projektu wystawienie go w starbazaar zarabiając na nim, albo chociaz nie tracąc. To takich chcemy projektantów, a nie tych "sztucznych". Trzba posiedzieć przy tym nawet parę godzin, dni. A wiecie za 2 SD praktycznie każdy kupi i jeszcze z nadzieją że wygra. Do tych projektantów na teraz przychodzą mi na myśl: Aisha158, E.m.i.l.k.a., KUBAWIKI97. Na przyszłość wam radzę zróbcie cos dobrego a utrzymacie sie długo na liście. A wy co o tym myślicie?

EDIT: Dziekuję za dodawanie się do obserwatorów bez żadnych nagród w zamian za to ;) Prawdziwi obserwatorzy dodadzą się za darmo, bo nie chodzi tu o nagrodę lecz o czytanie bloga i tu macie wielkiego plusa i także prośba do was dodajcie się jeżeli podoba się wam blog!

I_am_collector faworyzuje?

Wiecie dziś jak zazwyczja oglądam sobie profile na stardoll i wcześniej wiedząc już, że i_am_collector organizuje konkurs na grafikę patrzę na profilu niejakiego dość dobrego grafika magdomilowicz czytam taką wiadomość od i_am_collector:

Nie jest to aż takie straszne, ale trochę nie fair, bo nie pisze do innych takich wiadomości. I akurat dziwne, że poprsoila akurat jego? No tudno my zawsze będziemy z gorszej kasty i wszędzie można tego doświadczać nawe tu. Choć po niej się tego nie spodziewalam!

12 grudnia 2010

Kasa w piksele?

Kasa w piksele? Czemu nie? Tak pewnie większość myśli, ale może jaśniej. W tym poście chcę poruszyć naszą rozrzutność pieniędzy tak naprawdę tylko w piksele! Szukałem na to dobrego okręślenia i myślę, że "piksele" jest odpowiednie. Nie chodzi mi tu o Super Star, poniewaz to jest błachostka przy ciuchach typu DKNY, MK, LE czy Lotto. To okropne i tu przedewszystkim myśle o tych pikselach. Wiecie ja też na to wydaje pieniądze (juz ponad 500 zł) no ale co zrobić pryz takim uzależnieniu szególnie w moim stopniu. No niestety zamierzam jeszcze więcej wydać na te "piksele". Czasem myślę "nienawidzę stardoll, powinni usunąć tą stronę", lecz im więcej myślę tym więcej chcę mieć rzeczy rare. W każdym bądź razie stardoll z kupowania stardollarami zmienił się na kupowanie dużo wartych ubran w realnych pieniądzach (PLN, EUR, USD, etc.) i za to właśnie kocham stardoll! - taka puenta ode mnie na koniec ;) A wy co myślicie o wydawaniu kasy w te "piksele"?

Odsłonić kurtynę

Postanowiłem założyć bloga. Ale nie tego pospolitego jak wszystkie inne. Darmówki, nowości, konkursy, spoilery. Takich jest juz od groma, a ja postanowiłem wyskrobać coś lepszego. Postanowiłem, że ten blog będzie miał na celu "odsłonić graficzną kurtynę stardoll". O co chodzi? Chodzi mi by na tym blogu troszke pokrytykowac użytkowników, a dminów i nie tylko. Postaram sie pisać ciekawe rzeczy. Mam konto na stardoll lecz na blogu pozostanę anonimem pod nickiem "M.K.". Pozdrawiam was!