Hmm... coś mi się zdaje że admini chcą nas przeprosić za ostatnie okropne zmiany. Na pewno dotarło do nich multum wiadomości dotyczących zmian, m.in. limit sprzedaży i chyba mieli tego dość. I dlatego wporwadzili ostatnio troszkę ciekawych zmian? Nie wiem nic nie poteiwrdzam to tylko moje przemyślenia, ale wcześniej tak nie robili. Wprowadzono wybór najlepszych imprez i ponadto można robić zdjecia w swoich apartmanetach!
Myślę, że tu trzeba ich pochwalic bo te zmiany są całkiem dobre. Miejmy nadzieje, że to tylko początek jak nazwałam to tych "przeprosin". Może szykuję coś jeszcze ciekawszego? A co wy myślicie o tych nowych opcjach? Podoba wam się?
