Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stardoll. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stardoll. Pokaż wszystkie posty

21 grudnia 2010

Czy to są przeprosiny?

Hmm... coś mi się zdaje że admini chcą nas przeprosić za ostatnie okropne zmiany. Na pewno dotarło do nich multum wiadomości dotyczących zmian, m.in. limit sprzedaży i chyba mieli tego dość. I dlatego wporwadzili ostatnio troszkę ciekawych zmian? Nie wiem nic nie poteiwrdzam to tylko moje przemyślenia, ale wcześniej tak nie robili. Wprowadzono wybór najlepszych imprez i ponadto można robić zdjecia w swoich apartmanetach!


Myślę, że tu trzeba ich pochwalic bo te zmiany są całkiem dobre. Miejmy nadzieje, że to tylko początek jak nazwałam to tych "przeprosin". Może szykuję coś jeszcze ciekawszego? A co wy myślicie o tych nowych opcjach? Podoba wam się?