Przypominam o mojej loterii, wktórej możesz wygrać 20 SD!!! Wystarczy tylko dodać sie do obserwatorów i wpisać się pod postem TUTAJ! Proste prawda? Zajmei Ci to 1 minutkę a możesz wygrać tyle za darmo! Jezeli wygra osoba bez Super Star dostanie prezenty za tą kwotę. Zapraszam!
