Pokazywanie postów oznaczonych etykietą blogi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą blogi. Pokaż wszystkie posty

26 lutego 2011

Stardoll i my niczym Moda na sukces!

Po ostatnich tygodniach najlepszego, świetnego, cudnego, teraz a'la różowego no i czarnego, $uiiita$$$nnegggooo (czyt. słitaśnego), jedynego, niepowtarzalnego, z najlepszym team'em (do tego wrócę), najlepszą dyrektroką, tffu królową albo może redaktorką naczelną (no tak lepiej), pięknego, cudnego, koffanego, i wszystkim znanego bloga (uff... więcej nie udało mi się wymyślić w tak krótkim czasie i dajcie mi sobie oddychać i odsapnąć)

Teraz uwaga przedstawiam wam bloga parapam parapam parapam (to ma przypominać bębny) STARDOLL(UŚEK) I M(ISIACZKI)Y!!! Słychać teraz huk i okrzyki wiernych fanek bloga (między innymi Lucasa.Polanda sarkazmem mówiąc). Komentarze pod postami wynoszą taką liczbę, że komp się zacina gdy chcecie je załadować (przeczytać) a obserwatorów jest już ponad milion pięćset sto dziewięćset (czyt. 5000)!!! Nie dawno była wielka gala z okazji uzyskania tej liczby z podziękowaniami od redaktorki piszącej zaledwie dwa (eh nie liczę tego jak źle) miesiące. Oj jak się Gabunisiamisiaczeczenieczka9 cieszy aż chce dać każdemu po 1000 SD ;)) Ale jednak przejdźmy do sedna sprawy!

Ha zdemaskowałem Gabunisiemisieczenieczke9! Ona jest reżyserem niekończącej się opowieści Moda na sukces (mam nadzieję, że stardollusiek i misiaczki tyle dotrwają, w końcu Gabunisiamisiaczeczenieczka9 utrzymuje z tego swoją chałupkę, koty, i innych członków rodziny i daje im żryć)

Oto dowody na to:
1. Liczba (obecna) odcinków mody na sukces ponad 5000, a obserwatorów u Gabunisimisiczeczenieczk9 też ponad 5000!
2. Producenci zmieniają tam aktorów jak rękawiczki, a na stardolluśku i misiaczki Gabunisiamisiaczeczenieczka9  też
 3. Im więcej odcinków w modzie tym bardziej można się pogubić, a na stardolluśku i misiaczki im więcej postów (nie chodzi o częstotliwość tylko liczbę od początku) też
4. Taylor (jakbyś oglądała to byś wiedziała) dwa razy umarła i "zmartwychwstała", a na blogu opisywanym w tej notce domioczka10 dwa razy odeszła i powróciła
5. Oni i oni robią to dla kasy
6. Odejście Ricka (chodzi mi o aktora znowu jakbyś oglądała to byś wiedziała) jest niczym odejście Gosi, słynnej (kore(da)ktorki)
7. Wszystko robione dla tak jak wcześniej dla kasy, sławy i popularności.
8. Oboje są nieśmiertelni
9. Często się zdradzają w modzie w łóżku a w blogach jako redaktorzy (chodzi mi o agasie która ledwo odeszła z stardolluśka i misiaczka poszła se do lucaska a potem do kubusia)
10. Nie odpowiadają prostakom
11. Po znajomościach jak Alex którą zna z reala

Teraz mi wierzycie? Wystarczą 11 argumentów???

25 grudnia 2010

Doskonały prezent

Na blogu i_am_collector od niedawna gości nagłówek. Szczerze? Fuuujjj! Nie nie chcę obrazić tu Gosi, bo to nie jej robota. Wygląda mi to na robotę w paincie! Szczególnie świadczy o tym prosty, zwykły napis Wesolych Świąt. Jest on za duży w złym miejscu i w ogóle szkoda się wypowiadać. Takie przerobienie nie wymaga żadnego programu oprócz jak już wspomniałam zwykłego Painta. W to w co są ubrane lalki to nie chcę pisać, ponieważ chyba przynudzałabym was wieloma przymiotnikami ;P Zwykłego czarne tło i ohydna czcionka użyta do napisu adresu bloga sprawia, że prezentuje się jeszcze gorzej. A jak tak bliżej się przyjrzeć to przypomina mi to kibicowanie polskiej drużynie. Adres bloga w barwach biało-czerwonych, strój Gosi oraz Magdy. Odbiega od tego Monika ubrana w choinkę ;D Aha i wspomnę jeszcze o zniekształconej twarzy i_am_collector, ponieważ to także rzuca się w oczy.


Co wy myślicie o tym "cudzie"?

EDIT: Suzi napisała, że robiła w Photoshopie, ponieważ posiadam ten program doradzę jej co mogłaby zrobic, aby "polepszyć" ten nagłówek i wtedy wyszedł by naprawdę o niebo lepiej. W photoshopie jest wiele narzedzi do poprawiania zniekształceń, można przyciemnić, przyjaśnić, troszeczkę rozmyć. I to co najbardziej lubię czyli dodatki. Brakuje mi tu brush'eów, może jakaś choinczeka z tyłu oraz poświata za lalkami najlepiej z cieniem ;) I ten napis "Wesołych Świąt" też móglbym być dużo lepszy. Moglaś dodać mu gardient, podobnie jak do lalek poświatę z cieniem troszkę pomniejszyc i dać w innym miejscu. Wtedy by było ładnie ;))